Krása

Lush limitky ne Dni matek 2018

Za měsíc nás čeká Den matek a tak vám konečně ukážu, co mi přišlo v balíčku novinek od Lushe. Stejně jako pro jiné významné události, i na Den matek nachystali limitovamou kolekci a já jsem tři kousky z ní měla příležitost otestovat. Řeknu vám, je to pěkný dostat něco za to, že je člověk máma. Bejt máma, to je občas totiž dřina. Tak nezapomeňte na tu svojí mámu a za měsíc jí něčím udělejte na oplátku za všechnu tu péči radost.

KOUPELOVÁ BOMBA INCREDIBLE MUM

Tahle bomba je fakt vtipná. Má symbolizovat, že mámy jsou superhrdinky a podle toho je i vyrobená – kromě super obličeje se super maskou má taky papírový plášť s logem supermámy. Když ji hodíte do vany, čeká vás oranžová exploze s vůní pomerančů a bergamotu. Oranžovou střídá kapka fialové a poté i růžová barva. Překvapilo mě, že tahle bomba šuměla opravdu dlouho a taky se mi zdálo, že voda zůstala příjemně olejová. Seženete ji za 139 Kč.

Pokud vás zajímá, jak se tahle mámovská bomba vyrábí, tak takhle:

MÝDLO LEMON ZEST

Mýdla na ruce z Lushe mám ráda hlavně proto, že když jsou na umyvadle připravena k použití, voní po nich celá koupelna. Kolem tohoto žlutého kousku se vznáší výrazná citronová vůně, která vznikla díky pravé citronové kůře a myrtovníku citronovému. Zajímavostí sady mýdel ke Dni matek je to, že jejich design je tvořen na 3D tiskárně a jsou tvarována tak, aby dobře padla do ruky. Cena je 219 Kč.

NAHATÝ SPRCHOVÝ GEL ANTIOPE

Zásadně tuhá mýdla nepoužívám na celé tělo, protože je mi nepříjemné, že po nich zůstává pokožka taková „hrubá“. To se změnilo s příchodem tuhého sprchového gelu, který jsem si koupila v Lushi poprvé před měsícem. Narozdíl od klasických mýdel na ruce po něm zůstane pokožka celého těla příjemně hladká, protože je právě k tomuto účelu vytvořen. A proč se mu říká nahatý? Nemá obal. Prostě ho používáte tak, jak ho koupíte. A za to vám příroda poděkuje. Nevím přesně, na kolik použití by měl vydržet, ale určitě vydrží mnohem déle, než klasický sprcháč – za měsíc používání mi ubyl opravdu jen trošku. Tenhle z kolekce voní také po citrusech, ale obsahuje taky amazonský jíl a ambrozii. Prodává se za 395 Kč.

Další produkty z limitky ke Dni matek najdete na webu.

Komentuj:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.