Svatba

Svatební outfity pro nevěstu, ženicha a družičky

Svatbu jsme měli v zahradě, uprostřed horkého léta a všechno se neslo v takovém uvolněném duchu. Svatebčanům jsme předem dali pokyn, ať si hlavně vezmou něco, v čem jim bude pohodlně a moc se netrápí s tím, jak moc formální budou. A taky, že v podpatkách se budou určitě nořit hluboko do trávy.

V podobném duchu jsme oblečení zvolili i my. Chtěli jsme něco, v čem se nebudeme cítit svázaně a zvládneme i letní počasí.

ŽENICH

Ondra si vše vybíral sám a celý outfit mu pomohl sladit Pavel Králíček z Gentleman store. Musím říct, že se jim to dohromady opravdu povedlo a celé to krásně zapadlo do stylu naší svatby. Měl na sobě tmavě modré chinos šité na míru od Janka, košili Masaryk od John & Paul a boty si objednal ze Španělska od Meermin Mallorca a naštěstí mu padly, až na pár puchýřů, které se prostě od kožených bot dají čekat skoro vždycky. Doplňky Ondra vybral v Krispol store, a to kšandy i motýlka a do bot si obul modré ponožky Happy Socks. O vlasy a vousy se mu postarali v Thomas’s barber shop.

NEVĚŠTA

Co se týká množství oblečení, měla jsem to samozřejmě trošku snazší. Hlavní byly šaty. Ty jsem si tak nějak vymyslela a nechala na míru ušít od Miabelly, která je vystihla úplně dokonale. Krajka, satén a přes to jemný tyl zasazený v meruňkové stuze. Na zádech látkové knoflíčky. Na hlavu jsem si posadila věnec od Le Petit Joie, který byl také dělaný na míru, podle mých oblíbených květin a barev, a v uších jsem měla sladkovodní perly od Perlomatu. Boty jsem dlouho nemohla sehnat, až jsem nakonec asi den před svatbou koupila obyčejné krémové balerínky v CCC. Pod věncem jsem z vlasů měla zapletený úzký francouzský copánek od Ondrovy sestřenice Majdy a make-up mi udělala druhá Ondrova sestřenice Anička – pracuje teď v Londýně pro Chanel a je moc šikovná. Vlasy i líčení jsem tak měla přirozené a cítila jsem se v tom dobře, protože se normálně skoro nemaluju. Podvazek jsem dostala od kamarádek na rozlučce se svobodou.

DRUŽIČKY

Družiček jsem měla šest. Všechny tři moje ségry, mojí svědkyni a dvě další kamarádky, které zároveň organizovaly mojí rozlučku se svobodou, přijely den před svatbou a vůbec mi tak nějak se vším moc pomohly. Všechny holky měly bílá tílka a k tomu tylové MiTy sukně, které šije právě moje svědkyně. Dvě byly fialové, dvě růžové a dvě meruňkové. Krásně ladily do pastelových barev a na fotkách to působí jemně a svěže.

DRUŽBOVÉ

Ondra měl družbů také šest, aby každá družička měla „doprovod“. Domluvili se, že všichni budou mít tmavé kalhoty, bílé košile, kšandy a motýlky v barvách sukní družiček. Jeden družba to trochu netrefil a dorazil v modré košili :D Ondrova parta byla složena z jeho nejlepších kamarádů a bráchy, který byl zároveň svědkem.

A ještě pár obrázků k tématu na závěr:

1 komentář: „Svatební outfity pro nevěstu, ženicha a družičky“

  1. Nádherná svatba, opravdu stylová. A líbí se mi to decentní líčení u nevěsty. Ale i odvážnější u družiček. Můžu se zeptat jak probíhalo právě to líčení u družice? Zdá se mi, že jsou všechny nalicene stejně. Měli jste k dispozici nějakou kosmetičku? Mě teď zaujal moc tento článek o líčení https://radchenko.cz/jak-licit-oci/ a přemýšlím, že bych na své svatbě něco podobného moc chtěla :) Mimochodem svatbu teprve začínáme plánovat, ale já jsem úplně unešená z těchto krásných a stylových svateb :)

Komentuj:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.