Svatba

Naše svatební fotky

Mít ze svatby hezké fotky, to je podle mě strašně důležité. Je to vlastně skoro to jediné, co vám po tom velkém dnu zbyde. Celý svatební den uteče strašně rychle a člověk si ani neuvědomí, kolik krásných okamžiků tam proběhlo – dokud se nepodívá na fotky (nebo video), které všechno připomenou.

Když jsme se rozhodovali, kdo by nám měl svatbu vyfotit, vlastně jsme se rychle a jednoduše shodli, že to bude Tez, kterou Ondra poznal díky Instagramu. Nechtěli jsme úplně klasické fotky, protože ani naše svatba nebyla tak docela tradiční a věděli jsme, že Terezka náš vkus a styl pochopí a bude jí snad i blízký.

Několik měsíců předem jsme si založili nástěnku na Pinterestu a oba s Ondrou jsme do ní ukládali fotky pro inspiraci. Nástěnku jsme pak předali Terezce, aby věděla, jakým směrem a k jaké atmosféře bychom si přáli, aby se fotky ubíraly. Terezce jsme poslali harmonogram svatebího dne, aby věděla, na co se připravit a pak už zbýbalo jen počkat, až přijde to správné datum.

Terezka dorazila i s Matějem, který byl její pravou rukou a doplňoval ji ve focení a navíc pro nás připravil krásné překvapení v podobě videa, které pro nás ze svatby natočil. Nebudu lhát, vždycky se u něj dojmu. Pokud se na něj chcete podívat, můžete si ho pustit TADY.

Oba byli profesionální, pozitivní a my se před jejich objektivy cítili dobře a uvolněně. Focení ani natáčení nijak nenarušovalo průběh svatby, což nám vyhovovalo a všechno to strašně příjemně a lidsky vyšlo. Vznikly fotky z přípravy zahrady, fotky z chystání nevěsty, fotil se obřad, jídlo, rodina, klasické skupinovky a samozřejmě romantika – nevěsta s ženichem.

Než vám svatební fotograf dodá upravené fotky, často to trvá měsíc i déle – je na tom zkrátka hodně práce. Terezka nám ale už snad druhý den po svatbě poslala výběr asi deseti fotek, abychom už teď mohli vzpomínat a to byl perfektní krok, protože jsme pak nebyli tolik netrpěliví na celý výsledek.

Kdybych se vdávala znovu, chci tam Terezku zas, protože mě ty fotky nepřestávají bavit ani teď, když jsem každou viděla už asi tisíckrát.

PS: V tomto článku máte výběr fotek, ale mám pro vás v zásobě ještě pár svatebních témat, u kterých vám odhalím i další.

3 komentáře: „Naše svatební fotky“

  1. Ahoj Jani moc krásné fotky a hlavně je super že se dělíš o zkušenosti:) možná je to až moc osobní dotaz, nebi se Ti nebude chtít odpovídat na takovou otázku, ale lina huba holí neštěstí. Kdepak jste měli svatbu myslím restauraci se zahradou ?
    Dekuju předem za případnou odpověď

    1. Ahoj Pavlí, jsem ráda, že se ti články líbí a moc děkuju za pochvalu :) Na restauraci nic tajného není a ráda se podělím. Je to u nás v Říčanech u Prahy, rectaurace se jmenuje Čajovna (ale čajovna to není, spíš něco jako pizzerie :D). Zahradu mají speciálně na svatby a oslavy a když se tam svatba koná, je celá zahrada uzavřena jen pro vás. Má vlastní sociální zařízení, venkovní kuchyň a bar. Jejich web je http://www.restaurace-cajovna.cz/, ale pokud byste uvažovali o svatbě tady, je lepší domluvit si tam osobní schůzku, fotky na webu jsou starší a o možnostech tam moc nepíšou. Krásný den, Jana :)

Komentuj:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.